loader

0 Ürün

Favoriler

0
0

Satın aldığınız tüm ürünler aynı gün saat 16:00’a kadar kargoya teslim edilir. Teslimat süreleri bulunduğunuz il ve ilçeye göre 2 veya 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Sipariş verdiğiniz ürünler tüm Türkiye’ye Yurtiçi kargo ile sigortalı olarak gönderim yapılır.

Ürünü teslim alırken kargo görevlisinin yanında lütfen paketinizi kontrol ediniz. Herhangi bir eksiklik veya kusur var ise kargo görevlisinin yanında tutanak tutturunuz.

3D Secure ile yapılan işlemlerde kayıtlı cep telefonunuza doğrulama kodu gidecektir. Bu sayede çalıntı ve kart hırsızlığını engellemiş olursunuz. Sizin yerinize herhangi biri sitemiz üzerinden alışveriş yapamaz.3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu güvenli sanal alışveriş çözümü ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Böylelikle, yetkisiz kişilerin kartlarının internet ortamında kullanılması engellenmektedir. 3D secure ile siparişiniz banka tarafından daha hızlı onaylanır.

Altın fiyatları dünya altın borsasındaki değişikliklere göre güncellenmektedir. Bu nedenle Altın siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenden dolayı iptal edilemez, iade edilemez, ürün ile ilgili üretim kusuru olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir, sipariş veren kişi bu şartları kabul etmiş sayılır.

Altın değeri dünya altın borsasındaki anlık alış ve satış rakamlarına göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden alım ve satımlarda bu kur fiyatları göz önünde bulundurularak hesaplanır. Bu fiyatların üzerine bankalar ,kuyumcular ve altın işi ile uğraşan firmalar tamamen serbest piyasa koşulları gereği kendi komisyonlarını da ekleyerek elinizde ki mevcut altınınıza değer biçerler ve bu fiyat tamamen fiyatı veren firmanın serbest fiyatıdır. Ancak SAGLAMOGLUGOLD olarak siz müşterilerimizi daha şeffaf ve doğru fiyata ulaşmanızı, elinizdeki altının nominal değerini öğrenmenizi sağlamak için sitemizde tavsiye edilen alış fiyatları (sizin satışınız) size bu konu hakkında fikir oluşturmanıza yardımcı olmayı hedeflemiştir.

SAGLAMOGLUGOLD ürünlerin arka yüzlerinde altının saflığı, ağırlığı, ayarı, sertifikası barkod numarası ve QR kod mevcuttur.

Satın aldığınız tüm SAGLAMOGLUGOLD ürünlerini Kapalıçarşı’daki merkezlerimizde, Bayilerimizde ya da kuyumcu ve sarrafiye alım satımı yapan tüm iş yerlerine, altın alım ve satımı yapan döviz bürolarında anında nakit e çevirebilirsiniz.

contact-banner

Tüm sorularınız için danışma hattımız

+90(212) 522 8300

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamakta.

Giriş Yap


Henüz bir hesabınız yok mu ?

Kayıt Ol

Favorilerim

Favori listenizde ürün bulunmamakta.

Ayarlar

Menü