loader

0 Ürün

Favoriler

0
0

Bilgilendirme

Sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizden 1 defaya mahsus olmak üzere kimlik, yerleşim yeri (ikametgah), adres teyit belgesi (fatura) vb. gibi gerekli görülen evrakları isteyebilmekteyiz.

Akredite olduğumuz kuruluşların, ulusal ve uluslararası mevzuatların esasları çerçevesinde mevcut akreditasyon şartlarının devamlılığı, gereklilikleri ve şirketin sistem ve uygulamalarının bu sürece uyumunun sağlanması amacıyla bir şirket Uyum sistemi oluşturulmuştur.

ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bu esaslar dahilinde oluşturduğu şirket Altın Tedarik Zinciri Politikasını yürürlüğe koyarak tüm şirket personeli, müşterileri ve iş ortaklarında da aynı bilincin oluşturulmasını sağlamaktadır.

ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, iyi niyetli olmayan kişilerle iş yapma riskini en aza indirerek sadece profesyonel olarak iş yapan müşterilerle çalışmaktadır. Ayrıca mahalli kanunların hilafına çocuk iş gücü çalıştıran müşterilerle de iş yapmamaktadır.

ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Bu maksatla mevcut piyasa koşullarına, ticari faaliyetlerinin boyutuna ve karmaşıklığına uygun olarak faaliyetlerini bu yönetmelik çerçevesinde düzenleyerek gerekli uygulamaları da yürürlüğe koymuştur.

ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tüm birimleriyle suç gelirlerinin aklanması-kara para aklama, terörün finansmanı ve bağlantılı diğer suçlar ile olan mücadelede gerek ulusal gerekse uluslararası alandaki tüm çabaları desteklemeyi, ulusal ve uluslararası tüm yasalara, düzenlemelere ve mevzuatlara uymayı ilke edinmiştir.

contact-banner

Tüm sorularınız için danışma hattımız

+90(212) 522 8300

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamakta.

Giriş Yap


Henüz bir hesabınız yok mu ?

Kayıt Ol

Favorilerim

Favori listenizde ürün bulunmamakta.

Ayarlar

Menü