loader

0 Ürün

Favoriler

0
0

Kullanım Şartları

Lütfen sitemizi kullanmadan önce ‘Kullanım Şartları’ kısmının tamamını dikkatlice okuyunuz. 

www.saglamoglugold.com web sitesi üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ ne aittir.

saglamoglugold.com'a üye olan herkes, sitemizden alışveriş yapabilir, ancak 18 yaşından küçük kişiler saglamoglugold.com web sitemiz üzerinden alışveriş yapamazlar.Kullanıcı, siteye giriş yapmakla ve/veya üye olmakla, 18 yaşından büyük olduğunu beyan ve kabul eder. saglamoglugold.com'da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca saglamoglugold.com web sitesi için geçerlidir. SAĞLAMOĞLU iş yerlerinden yapılan satışlarda geçerli değildir.  

ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, saglamoglugold.com 'de yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önce den haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.  

ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ saglamoglugold.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu olmamakla beraber, saglamoglugold.com 'de fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

www.saglamoglugold.com sitesinden ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sahibi olmadığı internet site/sitelerine bağlantı verilmesi halinde ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ‘nin iş bu site/sitelerin içerikleri ve/veya içerdikleri bağlantılardan hiç bir hal ve surette hukukî/idarî/cezaî ve başkaca sorumluluğu bulunmamaktadır. Söz konusu sitelere giriş halinde doğabilecek tüm risk tamamen kullanıcıya aittir. www.saglamoglugold.com sitesinde her ne sebeple olursa olsun Kullanıcı işleminin kesintiye uğraması, silinmesi, kaybolması, işlemde gecikme yaşanması, bilgisayar virüsü kapılması, izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, hırsızlık, kayıtların değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ‘nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu risklerden kaçınmak amacıyla gerekli önlemlerin alınması, Kullanıcı’nın sorumluluğundadır.

Kullanıcı, üyelik ile birlikte sahip olduğu kullanıcı adı ve şifresi gibi bilgilerin güvenliğinden sorumludur. Kullanıcının buna aykırı hareketinden kaynaklanan her türlü zarardan kullanıcı sorumlu bulunmakta olup bu tür kullanımlardan kaynaklanan her türlü hukukî/idarî/cezaî sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, kendi takdirine bağlı olarak web sitesi aracılığıyla sunulan hizmetleri dilediği zamanda ve şekilde değiştirebilir, sınırlayabilir veya sonlandırabilir. Bu kapsamda Kullanıcı’nın web sitesi’ni kullanım imkanlarının herhangibir şekilde kısıtlanmış veya sona ermiş olması, Kullanıcı’ya herhangibir talep hakkı vermez. Kullanıcının SAĞLAMOĞLU ile yaptığı her türlü yazışmanın saklanması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup iş bu yazışmaların silinmesi ve/veya kaybolmasından ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ hiçbir hal ve surette sorumlu tutulamaz.  

www.saglamoglugold.com da Kullanıcılar tarafından beyan edilen, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen Kullanıcıların kişisel görüşleri olup görüş sahibini bağlar. ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ‘nin Kullanıcı tarafından beyan edilen fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle Kullanıcının uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, saglamoglugold.com 'da satışa sunduğu ürünlerin hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir, ancak; çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar; siparişte kullandığı ödeme yöntemi hangisi ise aynı şekilde eksiksiz olarak iade edilir.

Üyenin internet üzerinden vereceği siparişlerinde, saglamoglugold.com tarafından onay e-postası gönderilene kadar sipariş geçerli olmayacaktır. Üyenin siparişlerini kabul etme veya etmeme yetkisi saglamoglugold.com 'a aittir.  

Havale / EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale / EFT siparişlerinde, 20 dakika içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.  

Ödeme kredi kartı ile yapılırsa, Üyeden kredi kartı bilgileri istenecektir. Sipariş kabul edildiği takdirde, verilen siparişlerin bedeli bu kredi kartına borçlandırılacaktır. www.saglamoglugold.com , üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı kullandığını tespit ettiğinde ve güvenilir olmayan üyenin siparişini, kendisine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkına sahiptir.  

www.saglamoglugold.com 'da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, ELMİNA HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ' nin izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz ve tekrar üretilemez.  saglamoglugold.com web sitesini kullandığınızda ve alışveriş yaptığınızda, yukarıda ki şart ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

contact-banner

Tüm sorularınız için danışma hattımız

+90(212) 522 8300

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamakta.

Giriş Yap


Henüz bir hesabınız yok mu ?

Kayıt Ol

Favorilerim

Favori listenizde ürün bulunmamakta.

Ayarlar

Menü